Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BaeBae Стоки Премиум Креветчето Листови за Бебе Момчиња и Девојки, 3 Pack, Мека и Дише Џерси Памук Опремени Лист Сет, Сива и Зелена, Симпатична Родово-Неутрални Расадник Д

BaeBae Стоки Премиум Креветчето Листови за Бебе Момчиња и Девојки, 3 Pack, Мека и Дише Џерси Памук Опремени

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум Креветчето Лист Set – Стилски и трендовски овие високо-квалитетни бебе креветчето опремени листови понуди убава стил кој е совршен за расадник соби, бебе душеци, и сите нивни малку додатоци.Секој комплет доаѓа со три поединечни листови.Мека, Дише Удобност –Bae Bae Стоки креветчето опремени листови се исткаени со 150 GSM џерси поврзана памук дека е понежен на чувствителна кожа.Уште поважно, таа го чува вашето бебе кул страна wicking далеку пот и влага, како тие на спиење.Длабоко, Опремени Душек Џеб – Нудење на затегнување-слободен за заштита на нашето бебе креветчето на состојба е 9" длабоко да се задржи од зачестеноста нагоре или доаѓаат лабава ако вашето бебе ролни или се движи, обезбедување на подобра безбедност и подобрена удобност во текот на ноќта.Машина Перат Квалитет – Нашите 28" x 52" x 9" опремени листови понуда кадифен, кул, удобност, но тие, исто така, се исчисти лесно ако вашето бебе има несреќа.Едноставно додадете ги вашите стандардни мијат, а потоа нека ја собори сува на ниско ниво.Класичен Бои и Дезени – А унисекс дизајнира за да се вклопи во двете девојчиња и момчиња нашето бебе креветчето листови дојде во забава бела и сива ткаеше поставите вклучувајќи триаголници и стрели.Се меша и натпревар нив секоја недела за свежа нов изглед.Му дадете на вашето бебе кул, релаксирачки ноќен сон со премија, ултра-меки опремени креветчето листови од Bae Bae Стоки.Сакате вашето бебе да спие удобно во текот на ноќта, особено кога тие се новороденчињата или години и ви треба малку повеќе спиење себе.Тоа е причината зошто ние го направивме овие супер слатки, дише, и удобно Bae Bae Стоки Опремени Креветчето Листови кои обезбедуваат совршена рамнотежа на луксуз, удобност и стил.Максимална Breathability за тоа со Длабоко, Поддршка Џеб Одговара Ние дизајниран Bae Bae Стоки листови за да одговара на модерните бебе душеци.Фали еден еластичен, еластична работ и 9" длабок џеб овие универзални креветчето листови за момчиња и девојчиња се вклопуваат широк спектар на заеднички бебе кревети и престој во местото во текот на ноќта.И бидејќи тие се пофали 150 GSM ткаенина тие се помеки на чувствителна кожа, фитил далеку пот, и го задржи вашето бебе удобен преку секој брз нап или долг ноќен одмор.Детали за производот : Премиум Креветчето Листови Сет (3-Pack) Ултра-Меки и Дише Ткаенина Цврсто Вткаена 150 GSM Квалитет Поддржува Новороденчињата Години Пријател на Чувствителна Кожа (Не-Иритирачки) Родово-Неутрални Бои Шеми (Девојки и Момчиња) Вкупно Димензии : 28" x 52" x 9" Машина за Миење Безбедно (Собори Сува Низок) Добиете овие супер симпатична и удобно опремени креветчето листови за вашето новороденче или одгледување деца со кликање на Додади во Кошничка погоре и да им даде вистинска ноќна удобност секоја вечер.

Кон својствата

Производи во категоријата