Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Деца N' Како Опремени Бебе Креветчето Листови Бебе & Деца Душек Покрие Сет, Pack 2

Деца N' Како Опремени Бебе Креветчето Листови Бебе & Деца Душек Покрие Сет, Pack 2

DEN 598.80
 

Производот е достапен
Достапност

Смешно Мека : да се Ослободи вашиот расадник на тенки, лошо напишан памук и уживаат во овие свилен-мека наградуваниот опремени креветчето листови што ќе го задржи вашето бебе пријатна и удобна.Не ја Пропуштајте Моментот : Лесно да се разменуваат на вашите валкани креветчето лист и фрли го во миење; Нашите погодно 2 пакет на висок квалитет на креветчето постелнина ќе трае се мијат по миење - мензи веќе не е прашање.Нема Повеќе Затегнување На Војната : направивме работа за вас за да осигураме дека нашите 9" длабоки џебови ќе се вклопи во било кој стандарден креветчето или деца душек; Нема повеќе полноќ борење со вашиот душек и лошо фитинг креветчето лагер.Безбедноста на Прво место : за Разлика од инфериорни бебе листови, нашите креветчето постелнина сет е дизајниран со безбедноста на ум; Подобрена со 360-степен еластична бенд, нашите креветчето душек лист ќе остане фит и сит сите вечер долго. 10,000-Миење Гаранција : Деца N' Како се создава само со највисок квалитет бебе производи и ние гарантираме дека вашето бебе е нова креветчето лист сет ќе преживее убава хаос на мајчинството.

Кон својствата

Производи во категоријата