Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
EustomA 5W Безжична LED Светлата Headlamp Клип на Тип DY-011

EustomA 5W Безжична LED Светлата Headlamp Клип на Тип DY-011

DEN 2207.76
 

Производот е достапен
Достапност

1.Ергономски Дизајн : Кој иновативен дизајн, на Безжични Мини укина тежина рамномерно низ рамкатаминимизирање концентрирани на лицето притисок. 2.На светлата користи литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе сакаат да ја носат. 3.Универзална Клип делови : Тоа може да биде прикачена на varios видови на рамки.Prismatic loupes. 4.Единствен Плоштадот Место : На прецизно се фокусирани на светлина обезбедува подобрена видливост во текот на работното. 5.Напредни Осетлив на Допир Контроли : Моќта на светлината во и надвор со леснотија меѓу работниците и пациентот консултации.

Кон својствата

Производи во категоријата