Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CAT5E CAT5 RJ45 Ethernet (25 Метри) LAN Мрежата Кабел Печ Кабелот Скокач - Сина (6 FT)

CAT5E CAT5 RJ45 Ethernet (25 Метри) LAN Мрежата Кабел Печ Кабелот Скокач - Сина (6 FT)

DEN 140.40
 

Производот е достапен
Достапност

100% нов Етернет Кабел, МАЧКА 5 E.Се поврзува било CAT5 апликација како што е компјутер за центар, patch panel или ѕид џек.Идеален за употреба со 10 Base-T, и 100 Base-T мрежи.UTP Unshielded Пресврт Пар.Злато позлатен конектори, 1 x RJ-45 - машки.Оваа CAT5e Ethernet Печ Мозок е изграден за поврзување на компјутерски системи, да ѕид приклучоци, печ панели, центри, модеми, рутери и повеќе.Заврши со RJ45 машки-да-машки конектори и snagless моделирани вирус олеснување.

Кон својствата

Производи во категоријата