Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Жал ми е, Студент Возачот Нови Смешни Жолта Магнет Браник Налепница за Кола 2 Пакет 8.5 x 3.5 Направени во САД - Водоотпорна - Не се Исчисти - 2Pack - Подарок

Жал ми е, Студент Возачот Нови Смешни Жолта Магнет Браник Налепница за Кола 2 Пакет 8.5 x 3.5 Направени во САД

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

МАРКА СЕ ВО ТЕК.ВОДООТПОРНА МАГНЕТНО - НЕМА НЕРЕД - Лесно да се примени и полетување со не леплива остатоци што доаѓа од налепница.НАПРАВЕН ВО U. S. A. УСЛУГА ОНЕВОЗМОЖЕНО ВЕТЕРАН во СОПСТВЕНОСТ И ПРОИЗВЕДЕНИ. 2 ПАКЕТ - Доаѓа со 2 жолта магнети 8.5" x 3.5".Подарок од еден до вашиот нов студентски возачот, или само пријател, кој треба повеќе пракса.Секогаш видете "ве Молиме да бидете трпеливи, студент возач".Добро, кога ти си оној кој е нов, извинување е подобро.Јас мора да пополни сите овие куршум точки, па не можев да се спомене тоа е магнет?.Чувајте вашиот нов возач безбедно!.Конечно последниот куршум точка..никој не кажам мојот шеф.

Кон својствата

Производи во категоријата