Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lorchwise Јога Мат Торба,Свитлива Платно Вежба Јога Мат Торба,Fremous Јога Мат, Торба и Превозници за Жените и Мажите - Преносни Мултифункционален Складирање Џебови Платно

Lorchwise Јога Мат Торба,Свитлива Платно Вежба Јога Мат Торба,Fremous Јога Мат, Торба и Превозници за Жените

DEN 455.52
 

Производот е достапен
Достапност

★Квалитетни и издржливи материјали : Ова рамо салата чанта е направен од висок квалитет на памук платно и ќе ја придружува вас за различни вежбање во блиска иднина. ★Погодни за повеќето мат големини, со екстра големи џеб zip џебови, капка чаши, копчиња, телефон, паричник, крпа и мат : специјално дизајниран за вршење на лесни, родово-неутрални, широк-устата торба tote непропустлива Подлога пакет.Големината е околу 35"x13.5". ★Разноврсна : Дали сте во потрага за еден професионален јога торба или само едноставна салата торба, ние може да ги исполни сите ваши потреби!Нашите tote кеси може да се користат како спортски торби, шопинг торби, торби за плажа, па дури и пелена кеси.Како награда, тие се голем дар за сите јога љубовници!. ★Две џебови : голем џеб за вода во шишиња, крпи и очила за сонце.Исто така, постои и мала внатрешна zip џеб за клучеви, паричници и мобилни телефони. ★100% Задоволство Гаранција : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи и ако тие не ги задоволуваат вашите задоволства, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа.Карактеристики:1.Погоден за повеќето мат големини, со екстра големи џеб zip џебови, капка чаши, копчиња, телефон, паричник, крпа и мат : специјално дизајниран за вршење на лесни, родово-неутрални, широк-устата торба tote непропустлива Подлога пакет.Големината е околу 35"x13.5".2.Разноврсна : Дали сте во потрага за еден професионален јога торба или само едноставна салата торба, ние може да ги исполни сите ваши потреби!Нашите tote кеси може да се користат како спортски торби, шопинг торби, торби за плажа, па дури и пелена кеси.Како награда, тие се голем дар за сите јога љубовници!3.Две џебови : голем џеб за вода во шишиња, крпи и очила за сонце.Исто така, постои и мала внатрешна zip џеб за клучеви, паричници и мобилни телефони.4.Квалитетни и издржливи материјали : Ова рамо салата чанта е направен од висок квалитет на памук платно и ќе ја придружува вас за различни вежбање во блиска иднина.5.Бохемски стил, на изглед е совршена.Совршен дизајн, на рамо, рака е доволно широка за да не му наштети на рамената.Информации : Име : Јога bag Material : печатени платно material Size : за 88.9*34.29 cm /35"x13.5"Листа : 1*Јога Торба.

Кон својствата

Производи во категоријата