Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јога Мат Торба, Јога Превозникот Ранец со Разновиден Складирање Мрежа и Патент Џебови Или Жени Мажи Спорт Салата Патување Велосипед

Јога Мат Торба, Јога Превозникот Ранец со Разновиден Складирање Мрежа и Патент Џебови Или Жени Мажи Спорт Салата

DEN 854.40
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодливи Рака : изберете должина на торбата, според вашите потреби, да ги задржи торба лабава или во близина на телото, рамо ремени се stitched со двојно теми, и рамо ширина е удобно доволно.Соодветна Големина : јога мат торба мерки за 28*11*68cm/11in*4.33 во*26.7 во големина, што е лесно да се одржи вашата јога опрема, и торба е добро дизајнирана, со која се вклопува со стандардна големина душеци совршено, и торба е одлична за случува надвор, и на јога чанта карактеристики на шише за вода на носителот, постои повеќе прегради да ви помогне да ги организирате тоа уредно, одржување на вашиот копчињата и потреби добро зачувани.Дизајниран за Ваша Погодност : ремени од торбата се практичен и лесен, лесен во тежина, и торба може да се врши удобно на лево и десно рамената, или тоа може да се користи како гласник торба како ранец.Премиум Квалитет : Ова здрав јога мат торба е направен од 600 D шифрирана ткаенини, што е многу модерен.Таа има 2 mesh странични џебови и 2 пространа патент пред џебови за подобро да ја заштитите вашите лични предмети.На патент операција е мазна, и ципа е отворена за лесен пристап.Нашите јога мат торба е корисен подарок за јога пријатели или било Пилатес љубовници.И тоа може да се користи за чување на мат дома и во класата!Тоа ќе стане вашиот нов салата торба!Не двоумете се да не контактирате за било какви прашања, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во 24 часа.Спецификации : Име : Мултифункционален Јога Мат Bag Size : околу 28*11*68cm/11.02*4.33*26.77 in Material : 600 D шифрирана fabric Packing Листа : 1*Јога Торба.

Кон својствата

Производи во категоријата