Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oncourt Offcourt Јога Мат Торба | Вклучува Преден Џеб за Вашиот Копчињата, Мобилен Телефон и Повеќе | Подготвени да ја Придружува Вас и Вашата Јога Мат, Каде и да Одите

Oncourt Offcourt Јога Мат Торба | Вклучува Преден Џеб за Вашиот Копчињата, Мобилен Телефон и Повеќе | Подготвени

DEN 1102.80
 

Производот е достапен
Достапност

Карактеристики : . 1) Заштитен, не се лизга текстура за цврст стисок за поддршка дури и најпознатите испотени практики!. 2) Изработени од природна гума. 3) Високо квалитетни и издржливи. 4) Екстра широк.Нашиот нов, еден-на-еден вид виткање мат може да се користи како јога мат, блок, да се зајакнат, медитација перница, или дополнителна поддршка за широк спектар на вежби.Набори убаво и е лесен за лесно да патува, особено кога се користи со нашите стилски и функционален јога торба!.Вашиот нов чантата е подготвен да ја придружува вас и вашата јога мат, каде и да одите, па дури и има лесен пред џеб за вашиот копчињата и мобилен телефон или што друго и може да се она што ни се најде.Кога чистење на вашата торба, ве молиме рака мие само.Грижи се за своето тело надвор од судот и тоа што ќе се грижи за вас кога сте на него.On Court Off Court има широк спектар на здравје и фитнес помагала за сите ваши исклучување судот треба.Најдете уникатен и иновативен јога душеци, релаксирачки и терапевтски massagers, па дури и посебен видео обуки; сè што ви треба да се грижи за вашето тело, така што може да се грижи за вас!.

Кон својствата

Производи во категоријата