Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Chrosziel Менгеме-На Чекор Надолу Прстен за Филм.1 Мат Кутија, 150 до 104mm

Chrosziel Менгеме-На Чекор Надолу Прстен за Филм.1 Мат Кутија, 150 до 104mm

DEN 319.20
 

Производот е достапен
Достапност

Менгеме-На Чекор Надолу Прстен за Филм.1 Мат Кутија (150 104mm) - Chrosziel 1 Година Ограничена Гаранција.Дијаметар : Надворешното (Мат Кутија Фитинг) : 150 mm (5.91")Внатрешен (Леќа Фитинг) : 104 mm (4.09").Chrosziel 150 до 104mm Менгеме-На Чекор Надолу Прстен е специјално дизајниран за Филм.1 Мат Кутија.За менгеме употреба на Mattebox на леќи со надворешен дијаметар 104mm (e.г.Шнајдер Cine Xenone).

Кон својствата

Производи во категоријата