Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tilta MB-T12 3-Фаза 4x5.65 Карбонски Влакна Менгеме На Мат Кутија со Единствена 80mm Назад

Tilta MB-T12 3-Фаза 4x5.65 Карбонски Влакна Менгеме На Мат Кутија со Единствена 80mm Назад

DEN 7176.00
 

Производот е достапен
Достапност

Tilta MB-T12 3-Фаза 4x5.65" Карбонски Влакна Менгеме На Мат Кутија со Единствена 80mm Назад - 3x 4 х5.65" Филтер Рамки - Топ француски Знаме - 15mm LWS Род Адаптер - 5x Тешко Mattes (16-20mm/24-28mm/32-35mm/50-85mm/85-180mm) - Tilta 2 Година Ограничена Гаранција.Менгеме НА : Директно до Стандардна Големина Кино Леќи.Филтер Коцки : Поддршка Три 4x5.65 Филтри.Топ Знаме : Помага да се Елиминира Ракети и е Лесно да се Прилагоди. 0.59" (15mm) Адаптер : Ви Овозможува Да се Качи на оваа Мат Кутија на LWS Прачки Кога е Потребно.Оваа 4 х5.65" карбонски влакна мат кутија е дизајниран да се стега директно на стандардна големина кино леќи со цел да биде лесен и ненаметлива што е можно.Тоа вклучува повеќе леќа адаптер прстени за да одговара на повеќето стандардни пред дијаметри големини.Дополнителни големина backings може да се купи одделно.Овие адаптер прстени не само што им овозможи на мат кутија за да ја закачите директно на леќата, но тоа forgoes потребата за леќа крофни.Вклучени во пакетот е една од врвните француски знаме да се обезбеди одблесокот заштита.Тоа исто така вклучува 15mm род прилог ако сакате да се качи на мат кутија преку LWS прачки.

Кон својствата

Производи во категоријата