Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aoutecen Фотографија Мат Кутија, Следете Фокус Мат Кутија Метал и на Пластични Материјали Спречува Одблесокот со Објектив за Жена за Дигиталната Камера за Надворешна ?

Aoutecen Фотографија Мат Кутија, Следете Фокус Мат Кутија Метал и на Пластични Материјали Спречува Одблесокот

DEN 3602.16
 

Производот е достапен
Достапност

Со количка пред замав и прилагодливи рамо замав, таа обезбедува на корисниците со целосна осветлување контрола и го спречува светкаат и леќа отсјај.Прилагодлива висина, 4cm на вредноста, може да се прилагоди според леќа висина.Погоден за SLR, дигитална камера, видео камера, снимање видео записи, кратки филмови, филмови, реклами и сл.Направени на квалитетот на метал и на пластични материјали, сигурни, цврсти и издржливи.За менување на леќи за брзо, единица карактеристики на замав далеку механизам на 90 степени, можете лесно може да се прилагоди.Функција : 1. Направени на квалитетот на метал и на пластични материјали, сигурни, цврсти и издржливи.2. Со количка пред замав и прилагодливи рамо замав, таа обезбедува на корисниците со целосна осветлување контрола и го спречува светкаат и леќа отсјај.3. Погоден за SLR, дигитална камера, видео камера, снимање видео записи, кратки филмови, филмови, реклами и сл.4. За менување на леќи за брзо, единица карактеристики на замав далеку механизам на 90 степени, можете лесно може да се прилагоди.5. Прилагодлива висина, 4cm на вредноста, може да се прилагоди според леќа висина.Спецификација : Предмет тип : Мат Кутија Состојба : 100% сосема new Model : DP3000 M3 Material : пластични+alloy Weight : Прибл. 1383g Color : black Expanded филтер големина : 76/86/103mm круг филтер, 100x100 filter Compatible камера модели : за О7 серија (A7, A7 R, A7 S), за A7 II серија (A7 II, A7 RII, A7 SII), за GH3/GH4, за 5 D2/5 D3/5 D4, за Blackmagic BMPCC, за D500 Compatible камера модели : за Blackmagic BMPC URSA/URSA мини, за SONY FS100 / FS700 / FS5 / FS7 / F55 / F5 / F3, за ЦРВЕНИОТ СКАРЛЕТ/EPIC/РАВЕН/ЕДЕН, за Kinefinity Kine RAW/Kine MAX.Пакет Листа : 1 x Мат Box3 x Пред swing1 x Леќа 76mm1 x Леќа 103mm1 x Леќа 86mm1 Кеса x Accessory2 x 15mm долго род.

Кон својствата

Item type:
Matte Box Condition
Material:
plastic+alloyWeight
Compatible camera models:
for Blackmagic BMPC URSA/URSA mini, for SONY FS100 / FS700 / FS5 / FS7 / F55 / F5 / F3, for RED SCARLET/EPIC/RAVEN/ONE, for Kinefinity KineRAW/KineMAX. 
Package List:
1 x Matte Box3 x Front swing :
1 x Lens 76mm :
1 x Lens 103mm :
1 x Lens 86mm :
1 Bag x Accessory :
2 x 15mm long rod :

Производи во категоријата