Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Uxsiya Следат Фокус Мат Кутија, Фотографија Мат Кутија DP3000 М3 со Објектив за Жена за Надворешна Активност за Дигитална Камера

Uxsiya Следат Фокус Мат Кутија, Фотографија Мат Кутија DP3000 М3 со Објектив за Жена за Надворешна Активност

DEN 3590.16
 

Производот е достапен
Достапност

За менување на леќи за брзо, единица карактеристики на замав далеку механизам на 90 степени, можете лесно може да се прилагоди.Направени на квалитетот на метал и на пластични материјали, сигурни, цврсти и издржливи.Прилагодлива висина, 4cm на вредноста, може да се прилагоди според леќа висина.Со количка пред замав и прилагодливи рамо замав, таа обезбедува на корисниците со целосна осветлување контрола и го спречува светкаат и леќа отсјај.Погоден за SLR, дигитална камера, видео камера, снимање видео записи, кратки филмови, филмови, реклами и сл.Функција : 1. Направени на квалитетот на метал и на пластични материјали, сигурни, цврсти и издржливи.2. Со количка пред замав и прилагодливи рамо замав, таа обезбедува на корисниците со целосна осветлување контрола и го спречува светкаат и леќа отсјај.3. Погоден за SLR, дигитална камера, видео камера, снимање видео записи, кратки филмови, филмови, реклами и сл.4. За менување на леќи за брзо, единица карактеристики на замав далеку механизам на 90 степени, можете лесно може да се прилагоди.5. Прилагодлива висина, 4cm на вредноста, може да се прилагоди според леќа висина.Спецификација : Предмет тип : Мат Кутија Состојба : 100% сосема new Model : DP3000 M3 Material : пластични+alloy Weight : Прибл. 1383g Color : black Expanded филтер големина : 76/86/103mm круг филтер, 100x100 filter Compatible камера модели : за О7 серија (A7, A7 R, A7 S), за A7 II серија (A7 II, A7 RII, A7 SII), за GH3/GH4, за 5 D2/5 D3/5 D4, за Blackmagic BMPCC, за D500 Compatible камера модели : за Blackmagic BMPC URSA/URSA мини, за SONY FS100 / FS700 / FS5 / FS7 / F55 / F5 / F3, за ЦРВЕНИОТ СКАРЛЕТ/EPIC/РАВЕН/ЕДЕН, за Kinefinity Kine RAW/Kine MAX.Пакет Листа : 1 x Мат Box3 x Пред swing1 x Леќа 76mm1 x Леќа 103mm1 x Леќа 86mm1 Кеса x Accessory2 x 15mm долго род.

Кон својствата

Item type:
Matte Box Condition
Material:
plastic+alloyWeight
Compatible camera models:
for Blackmagic BMPC URSA/URSA mini, for SONY FS100 / FS700 / FS5 / FS7 / F55 / F5 / F3, for RED SCARLET/EPIC/RAVEN/ONE, for Kinefinity KineRAW/KineMAX. 
Package List:
1 x Matte Box3 x Front swing :
1 x Lens 76mm :
1 x Lens 103mm :
1 x Lens 86mm :
1 Bag x Accessory :
2 x 15mm long rod :

Производи во категоријата