Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕид-Монтирани Јога Мат Рек Носителот, Мултифункционални Спортски Accessaries простор за Пена Ролки Јога Бенд, Држете се До 6 (Боја : Црна)

Ѕид-Монтирани Јога Мат Рек Носителот, Мултифункционални Спортски Accessaries простор за Пена Ролки Јога Бенд,

DEN 6343.20
 

Производот е достапен
Достапност

【Здрав Дизајн】Нашите решетката е направен од метал, висока температура отпор, отпорност на абење. 【Прилагодливи Рек】Погоден за повеќето јога душеци Пена Ролки.Растојанието помеѓу две прачки на решетката е прилагодлив.Можете да го прошири или стисок на тоа, според големината на вашиот душеци. 【Да Зачувате Простор】Јасно Вредни Подот Во Фитнес Студио Или Дом Салата.Голем простор saver за вашата фитнес или дома.Лесен пристап до пена ролки и јога душеци. 【Ѕид монтирање 】Оваа тренингот мат носителот доаѓа со сите потребни хардвер монтажа, вашата јога мат носителот ќе биде подготвен за употреба во неколку минути. 【Услуга】Кога ќе го примите пакетот, ако имате било какви проблеми (пакетот се оштетени/ додатоци се изгубени/производот е валкано, итн), ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку порака.Тоа е јога мат ѕид складирање и пена ролери организатор во едно.Тоа може да им помогне одржите вашиот душеци и валјаци добро организирани во еден агол зачувување на вредни простор како резултат на тоа. ● Спецификација на производот Име : Јога Мат Рек● Инсталација Чекори : 1. Обележете го ѕид со pencil2. Користете електричен вежба да се вежба дупки на ѕидот според задржани marks3. Користете чекан да се вози на експлозија во hole4. Место на партиција и да ја користите шрафцигер да завртка само-прислушување помине во експлозија.● Пакетот Вклучува : 1x Јога Мат складирање Рек● Мерки на претпазливост : - Упатство за мерење,производ големина и физички може да постојат 3 ~ 5 cm грешка.- Производи се направени во вид,но поради светлина,опрема,снимање агол и решавање на компјутер,добил физички и фотографии можат да бидат различни,во вид преовладува.

Кон својствата

Производи во категоријата