Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LXLA Дрво Јога Мат Складирање Рек Кат Штанд, 6-Кутија, Тесен Килим Носителот Тепих Организатор, Вежбање Влошки Полица за Салата Дома

LXLA Дрво Јога Мат Складирање Рек Кат Штанд, 6-Кутија, Тесен Килим Носителот Тепих Организатор, Вежбање Влошки

DEN 6335.52
 

Производот е достапен
Достапност

【 Дом Салата Организатор 】Оваа јога мат носителот ви нуди ефикасен начин да ги зачувате вашите јога душеци, тепих, вежбање влошки, атлетик пена ролки и повеќе на дофат на вашите прсти. 【 Стабилна Конструкција 】јога душеци застане е направен од дрво ( рака полиран ), кој осигурува цврсти, трајни, и анти-нула. 【 Голем Капацитет за Складирање 】Производ Големина : 90 × 18.5 × 60 cm / 35 × 7.3 × 24 инчи (Широчина X Длабочина X Височина).Оваа дрвена кутија за складирање продавници до 6 пена ролки или јога душеци од 6,3" во дијаметар. 【 Рустикален Стил 】На ретро пилатес мат складирање рек не само што може да го задржи опрема за вежбање организирани, но исто така и оди добро со жетви, farmhouse и современи оркестарот. 【 Лесно да се Соберат 】Оваа тренингот мат носителот доаѓа со сите потребни монтажа хардвер за својата погодност. (Забелешка : Душеци и влошки прикажани во слика не се вклучени).На LXLA пена ролери и јога мат складирање држачот е многу едноставен и ефикасен складирање решение за мали studios, спортски сали, и дома тренингот области.Можете да поставите тоа во дневната соба, теретана, подрум или гаража да организира разни вежби душеци, изработка на јога мат рек одличен избор за тренингот објекти од која било големина.✔ Пакет содржи : 1 × Јога мат чување од носителот. (Не вклучувајќи и други украси)【 Спецификација 】 : ● Материјали : Дрво● Боја : Природна● Вкупно Димензии : 90 × 18.5 × 60 cm / 35 × 7.3 × 24 инчи (Широчина X Длабочина X Височина)● Капацитет : Држи до 6 пена ролки или јога душеци【 Функција 】 : ● Трајни дрвена конструкција.● Држи до 6 пена ролки или јога душеци.● Тешки-должност дизајн и безбедно складирање.● Имаат средена тренингот простор.● Идеална за дома, мали студио, или за комерцијална употреба.【 Известување 】 : ★ Бидете сигурни дека складирање носител е стабилна пред да се користат.★ Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете нашиот бренд да го најдете вашиот омилен стилови.★ Ситни грешки може да се случи поради различни серии и рачни мерења.Ви благодариме за вашето разбирање.★ Сите горенаведените слики се прикажани, и различни екранот ефекти може да бидат различни.Ве молиме обратете се на сегашната производ.

Кон својствата

Производи во категоријата