Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Простор Saver Пена Ролери Стојат Носителот, Цврсто Дрво Ѕид Монтирани 9 Групи Јога Мат Полица Организаторот, за Гаража Салата

Простор Saver Пена Ролери Стојат Носителот, Цврсто Дрво Ѕид Монтирани 9 Групи Јога Мат Полица Организаторот,

DEN 6343.20
 

Производот е достапен
Достапност

【Цврсто Дрво】Природни цврсто дрво, силни и издржливи, силна отпорност на абење, цврстина. 【Wall-mount】Инсталирате против ѕид за да се зачува простор. 【Едноставен и Практичен】инсталација на далечина може да се прилагоди според должината на јога мат, може да се одржи 9 јога душеци или пена ролки. 【Мулти Цел】Одлично за чување мали димензии пена ролки, јога душеци, фитнес вежби мат и работат надвор од мат итн.Можете да ставете ја во студио, салата, подрум или гаража да организира разни вежби душеци, изработка на јога мат дисплеј рек одличен избор за тренингот објекти од која било големина. 【Услуга】Ако имате било какви проблеми кога производот ќе пристигне, ве молиме контактирајте не директно.Ние ќе ви одговори и да ви понуди решение во рок од 24 часа.Јога мат рек обезбедува пространа простор за складирање при снимањето на вашиот ограничен простор.Одличен за домашна теретана, јога студио, или фитнес класа.◆ Спецификации : - Материјал : Дрво - Висина : 155cm/61inch - Капацитет : 9 - Пакет : Сет Јога Мат Складирање Рек & Додатоци за Монтирање (Забелешка : Душеци се прикажани во слика не се вклучени).◆ Карактеристики : - Силен капацитет да го Инсталирате против ѕид за да зачувате простор - Инсталација брзо и лесно - Обидете се да користите за да ги зачувувате дополнителни ќебиња и постелнина - Совршени за фитнес класа употреба◆ Забелешки : - Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување, ве молиме да се разбере.- Производи се направени во вид, но поради светлина, опрема и решавање на компјутерот, ќе има мал боја разлика, во вид преовладува.

Кон својствата

Производи во категоријата