Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Steven Spielberg Вежба Мат, Мат Домашна Фитнес, Јога мат Салата Мат Плоштади Тенка Вежба Мат, excirse Мат Жена Јога Мат Јога Душеци за Жени

Steven Spielberg Вежба Мат, Мат Домашна Фитнес, Јога мат Салата Мат Плоштади Тенка Вежба Мат, excirse Мат Жена

DEN 576.00
 

Производот е достапен
Достапност

Добредојдовте На Нашиот Продавница, каде што ќе го добиете она што го сакате во вашата омилена цена.како што се назад scrubber за.Квалитетот е на прво со најдобра услуга.клиенти сите се наши пријатели.Можете да ја користите оваа јога подлога да се земе нап или седат.Исто така, можете да го ставите на вашиот кат да им даде повеќе удобно чувства.Сонцето сјае и да се остане уште да го задржи телото на подлога.Вашето тело седи на јога перница, наместо на вашата подот.Откако ќе заврши вашата вежба, можете лесно може да се исчисти јога подлога и потоа се тркалаат и складирање тоа.Ви благодариме за да ни даде можност да ви послужи, ние ќе ви послужи во најдобриот начин на кој што може.Имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне до 100% задоволни.Додади во Кошничка и Купи Сега!.Функција : 1.Оваа јога мат доаѓа со еко-пријателски ЕВА, која е мека, еластична и може да го апсорбира некои шок кога ќе се направи јога на it2.На 4mm јога подлога доаѓа со доволно за амортизирање на подлога вашите коски на хард floor3.Можете да ја користите оваа јога подлога да се земе нап или седат.Исто така, можете да го ставите на вашиот кат да им даде повеќе удобно чувства за вас бебе кога таа/тој crawls4.Оваа јога подлога е лесно да се тркалаат и го носат кога земате јога lessons5.Сонцето сјае и да се остане уште да го задржи телото на подлога.Вашето тело седи на јога перница, наместо на вашата подот.Откако ќе заврши вашата вежба, можете лесно може да се исчисти јога подлога и потоа се тркалаат и складирање it Specification : Боја : Сина,Виолетова,Светло Red Material : EVASize : 173x61x0.4cm/68.11x24.02x0.16"Тема : Sports Sport Тип : Јога,Fitness Thickness : 4mm(Постар Тип)Должина : 173cmx61cm/68.11x24.02"Тип : Јога Mat Note : 1.ве молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни colors2.поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме овозможи it Packaged вклучуваат : 1 x јога мат.

Кон својствата

Производи во категоријата