Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Rubbermaid Комерцијални Производи FG810W Перат Храна Услуга на Механички Дел Контрола Скала, Стандардот, 10 lb.

Rubbermaid Комерцијални Производи FG810W Перат Храна Услуга на Механички Дел Контрола Скала, Стандардот, 10

DEN 2998.80
 

Производот е достапен
Достапност

Перат за лесно чистење и комплетна канализација.'Рѓа-доказ насликани челик домување и платформа.Не бара алатки и нема лабава делови.Платформата може да се користи како се справи.Ротирачки dial за лесно tare.Усогласување рецка за прецизно и брзо нула ресетирање.NSF-уверение за храна и кујната се користи.Перат за лесно чистење и комплетна канализација.'Рѓа-доказ насликани челик домување и платформа.Не бара алатки и нема лабава делови.Платформата може да се користи како се справи.Ротирачки dial за лесно tare.Усогласување рецка за прецизно и брзо нула ресетирање.NSF-уверение за храна и кујната се користи.Издржливост.Доверба.Иновација.Докажано перформанси.Овие зборови, не само да ги опишеме нашите производи..тие се опише нашиот бренд.Овие зборови имаат докажано точно низ историјата на нашата компанија.Тие ги дефинираат кои сме ние денес и кој ќе продолжи да биде утре.Производи специјално креирани и дизајнирани да одговорат на различни потреби на многу различни средини може да биде забележан од тркалање низ ходниците на болници, хотели, спортски стадиони, канцелариски згради, ресторани и аеродроми ширум светот.Сите наши производи, од трајни БРУТАЛНА на просторот-ефикасна Тенок Нив, функција дизајни изградени со највисок квалитет материјал за да се осигурате долг живот во повеќето екстремни комерцијални средини.Издржливи, квалитет на производи за да ви помогне да ги исполни стандардите за индустријата за складирање, подготвува, служи и транспорт на храна безбедно.Дали нејзината кожа, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.Направен да трае во било која состојба и се наменети за комерцијални средини со стилови кои се движат од современите практични.

Кон својствата

Производи во категоријата