Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Случаи Гребење Силикони Потреби Компатибилен со Маса Торба за 10inch. Печатење Сладолед Малку Пингвин

Случаи Гребење Силикони Потреби Компатибилен со Маса Торба за 10inch. Печатење Сладолед Малку Пингвин

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сликата е печатење под висока температура.Само случаите Гребење силикони Потреби компатибилен со Маса Торба за 10inch.Дизајни ќе се печатат директно на метал дел на грбот на случај преку најновите сублимација технологија.ОВА НЕ Е DECAL ИЛИ КОЖАТА.Висок квалитет neoprene.случаи Гребење силикони Потреби компатибилен со Маса Торба за 10inch.печатење сладолед Малку Пингвин.случаи Гребење силикони Потреби компатибилен со Маса Торба за 10inch.печатење сладолед Малку Penguinmade со силикон.Ние може да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Изберете слика не помалку од 800*800 и испратите до нас.2. Одговор ќе биде на располагање во рамките 12hours. 3. Место цел.Добиете повеќе информации во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас.Превозот ќе треба да нема повеќе од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата