Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 VMAX MB107-85 12V 85ah Група 24 AGM Батерии + BC2410XMA Паметен Полнач 24V 10A 3 Pin Машки XM Компатибилен со Основаноста P710 инвалидска Количка

2 VMAX MB107-85 12V 85ah Група 24 AGM Батерии + BC2410XMA Паметен Полнач 24V 10A 3 Pin Машки XM Компатибилен

DEN 13919.76
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 2 - 12 Volt 85 Ah AGM Група 24 Високи Перформанси VMAX Батерии за 24 Volt инвалидски Колички.Батеријата Димензии : 10.2"w x 6.6"d x 8.2"h; Терминали : 8mm; Тежина : 53 КГ.Капацитет : 85 Ah; Резерви Капацитет : 170min.Чувствувате Воена Одделение Легури.Одржување слободни.VMAX батерии се запечатени и може да се монтира во било која позиција.ПАМЕТЕН ПОЛНАЧ : 24 Volts; 10 Засилувачи; Конектори : 3 Pin Машки XM Конектор + Алигатор Стеги; Влезен Напон : 110 VAC; Внесување на струјата : 4.9 A; Номинален Напон : 24 V; Масовно Полнење Напон : До 29.4 V; Float Напон : 27.6 V со Пулсот Функција; Масовно Полнење на струјата : 10 A.КОЛИЧИНА (2) VMAX MB107-85 12 Volt 85 Ah Група 24 Длабоко Циклус Батерии + 24 V 10 A Паметен Полнач.Тешки AGM батеријата направени со посебни чинии и врвот на линијата плоча сепаратори давање на овие батерии супериорни перформанси и неспоредлив длабоко циклус способности.AGM Електролити Суспензија Систем.Обичај Изградена Воена Одделение Легури.Брза Испорака Полнење Способности.Исклучително Низок Само Празнење Стапка.Безбедно да се користи во мали области; нема spills, никакви токсични гасови.Екстремни Вибрации, Топлина и Временските отпорни.Запечатени Не-Spillable.

Кон својствата

Производи во категоријата