Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Порто-Моќ B65449 10 Тони Ram меморија со 10 мозочен Удар, 4.75 Висина, 2.38 Ширина, 14.75 Должина

Порто-Моќ B65449 10 Тони Ram меморија со 10 мозочен Удар, 4.75 Висина, 2.38 Ширина, 14.75 Должина

DEN 7325.28
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајниран за употреба во сите позиции.Висока јачина овозможи челик за издржливост.Тешки се врати извори.Печени емајл заврши за зголемена отпорност на корозија.Јака тема заштитници.На Порто-Моќ B65449 10 Тон Ram меморија со 10" Удар има род стакло дека печат излезе загадувачи.Индустриски тешко хром позлатен ram меморија спречува рѓа корозија.

Кон својствата

Производи во категоријата