Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Омега 55125 Црна Хидраулични Рака Пумпа и Ram меморија Собранието - 12 Тон Капацитет

Омега 55125 Црна Хидраулични Рака Пумпа и Ram меморија Собранието - 12 Тон Капацитет

DEN 4755.84
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува рака пумпа, хидраулични ram меморија и снег.Дизајниран за употреба со Омега продавница притиска 60123, и 65123. Одличен за виткање, поврзување, или зацврстување апликации.Мулти-позиција кревет за работа на висина прилагодување.Тешки челик заварени изградба.Идеален за отстранување или инсталирање на брзини, универзална зглобовите, pulleys, зглобовите игли, и други разни притиснете работни места.

Кон својствата

Производи во категоријата