Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Магнум CSW1012 1000W 12VDC Чиста Синусна Инверторот ЦЕНТРИТЕ за социјална работа Серија

Магнум CSW1012 1000W 12VDC Чиста Синусна Инверторот ЦЕНТРИТЕ за социјална работа Серија

DEN 8801.04
 

Производот е достапен
Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Магнум CSW1012 1000 W 12 VDC Чиста Синусна Инверторот ЦЕНТРИТЕ за социјална работа Серија.На Магнум-Димензии ЦЕНТРИТЕ за социјална работа Серија инверторот од Sensata Технологии е чиста синусен облик инверторот дизајниран да биде моќен, а сепак едноставни за ракување.ЦЕНТАРОТ за социјална работа ќе ви обезбеди сигурен НАИЗМЕНИЧНА струја за troublefree употреба.Излезна Моќност Од 1.000 W Врв W 1,920 W Гаранција 2 Години Излезниот Напон 120 VAC Излез Врв 16amps Излез Тековната 8amps Излез Waveform Чиста Синусна Фрекфенција 60 Hz Моторни Почнувајќи Капацитет NA Влезен Напон 12 Континуирано производство Засилувачи 8amps Оперативни Temp 0? 40? C (32? да се 104? Ѓ) Ефикасноста 89% Тежина 10 Димензии 15.25 x 7.8 x 3.7 УЛ Заверена Да Фаза Една топологија која како рбет Висока Фреквенција.

Кон својствата

Производи во категоријата