Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TOOCUST Вдлабнати Моќ Лента, Биро Штекер со 3 USB Порти, Конференција Фиока Штекер со 2 AC Приклучоци, Скриени Вдлабнати Штекер Штекер 6.56 ft

TOOCUST Вдлабнати Моќ Лента, Биро Штекер со 3 USB Порти, Конференција Фиока Штекер со 2 AC Приклучоци, Скриени

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вдлабнати Моќ Лента : Опремен со 3 USB-женски пристаништа, 2 НИ електрични места, 1 безбедноста индикатор & 6.56 ft рамен кабелот за напојување, оваа власт лента е совршен за вашата конференциска сала.Класичен Индустриски Стил : Овој класичен моќ лента не е само погодна за конференциска сала, но исто така и за вашата канцеларија и кујна.Можете да ја вградите во површините на канцелариски бироа, фиоки, софи, и кабинети.Применливи Континуирано Напојување : Со 12 A/125 V 1500 W стабилно и континуирано напојување, на максимална излезна може да достигне 5 V-2 A во стапка од 60 HZ.Затоа, тоа ќе биде на располагање за повеќе електронски уреди во исто време.Десктоп Слот Димензии : Должина 4.92" * Ширина 1.77" * Длабочина 1.57".Пред инсталација, потребно е да се утврди слот големина, така што вашиот мебел нема да биде оштетен.ETL Наведени на Производот : На Оган-Отпорни на Надворешната Школка и Вграден Во Системот за Безбедност на ова ETL Наведени на производот се обезбедат подобри безбедноста заштита кога сте со користење на power лента.

Кон својствата

Производи во категоријата