Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Секојдневно Медитација 1 KJV Dramatized Аудио Библијата Играч - Кралот Џејмс Верзија Електронски Библијата (со Батерија, Полнач, Уво Пупки и вградениот Звучник)

Секојдневно Медитација 1 KJV Dramatized Аудио Библијата Играч - Кралот Џејмс Верзија Електронски Библијата (со

DEN 1137.60
 

Производот е достапен
Достапност

4) Секој кој се бори со KJV аудио библијата mp3 download и поставување на KJV аудио библијата mp3 датотека својства правилно со цел да се вчита во mp3 плеер.Тие ќе се зависници во божјите зборови, наместо на компјутерски игри и паметни уреди.И нумерички систем за индексирање и книга/глава ги копчињата за навигација за овозможуваат брз пристап до сите книги/поглавја, многу полесно од било кои други mp3 плеери. 6) Стари родители.Ако сакате Не Dramatized верзија без музика во позадина, ве молиме да се погледне за "Дневни Медитација 1 KJV Не-Dramatized Аудио Библијата Играч" на .Answer : ___________________________ Note : Ние имаме и Dramatized верзија и Не Dramatized верзија на KJV аудио библијата играчи.Претходно вчитани со целосна Dramatized KJV аудио библијата снимени од страна на Hosanna.Ние, исто така, имаат NKJV, ESV, NIV, NLT, NASB, ЗАСИЛУВАЧ, NRSV и CEV аудио библијата играчи на располагање.Секојдневно Медитација Аудио Библијата Играч е дизајниран за да ги поттикне Христијаните да живеат благословен Псалм 1 начин на Живот.Нејзините специјално дизајнирани за една година библијата план ќе ви помогнеме да читаат, слушаат, се молат и медитираат библијата во една година, која ќе го трансформира вашиот живот.Нема повеќе да се расправаме со KJV аудио библијата преземете и поставување на KJV аудио библијата mp3 датотека својства правилно со цел да се вчита во mp3 плеер.Идеална Мајка Ден, Таткото на Ден, роденден и празник подароци.Батерија овозможува 10 часа континуирано се игра по секоја наплата. 3) Секој кој сака да се држат настрана од одвлекување на вниманието и искушенија на паметни уреди со цел да имаат квалитетно време да се фокусира на божјите зборови.

Кон својствата

Производи во категоријата