Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сајбер Опрема 8GB MP3 Плеер и Видео (59378-8GB)

Сајбер Опрема 8GB MP3 Плеер и Видео (59378-8GB)

DEN 302.16
 

Производот е достапен
Достапност

1 сет на уво bud слушалки, 1 USB кабелот за напојување и упатство за ракување. 8 GB хард диск може да собере до 1000 песни за 100 часа на музика.Поддржува MP3 и MP4 музички и видео датотеки.Види видеа на 1.8-инчен екран.Лесен-за-користење интерфејс.Слушајте ја вашата омилена музика со овој тенок MP3 плеер дека има капацитет да ги собере 8 GB на музика/видео.

Кон својствата

Производи во категоријата