Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Zyyini Фудбал Нето tball Пост Рамки Нето Влакна Материјал Преносни Виткање Трајни Фудбал Цел Замена Одговара за Лакрос и Фудбал(12X6FT)

Zyyini Фудбал Нето tball Пост Рамки Нето Влакна Материјал Преносни Виткање Трајни Фудбал Цел Замена Одговара

DEN 585.60
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен и брз за поставување и takedown.Погоден за целосна големина цел пост рамки.Набори до еден мал дел за лесен транспорт и чување.Направени на квалитетот полипропилен влакна, и издржливи.Одлична изведба за да издржи влијанието на пука.Опис : Оваа ставка е направен на квалитетот полипропилен влакна, тешко и трајни, не можат да го издржат илјади пука со големо влијание, и последно, за долг работен век.Тоа е, исто така, лесен и пренослив, лесен за чување, бидејќи тоа може да биде укината во мал фикција, тоа е исто така лесно да се постави и takedown, удобен и практичен.Дали ви се случува да го користите во домот или во терен за обука, 4 големини може да биде избран да ја задоволи вашата потреба, и погодна за целосна големина цел пост рамки.Добиете оваа зделка и уживајте во фудбалот!Карактеристики : 1. Направени на квалитетот полипропилен влакна, тешко и издржливи. 2. Лесен и брз за поставување и takedown. 3. Набори до еден мал дел за лесен транспорт и чување. 4. Одлична изведба за да издржи влијанието на пука.5. Погоден за целосна големина цел пост рамки.Спецификација : Материјал : Полипропилен Влакна Големина Опции : 6 x 4 нога; 8 x 6 нога; 12 x 6 нога; 24 x 8 нога Големина (Должина x Ширина x Горниот x Дебелина Помала Дебелина) : 6 x 4 нога - 1.8 x x 1.2 0.3 x 1 m / x 5.9 3.9 x 0.98 x 3.2 нога 8 x 6 нога - 2.4 x x 1.8 0.5 x 1.2 m / 7.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 нога 12 x 6 нога - 3.6 x x 1.8 0.5 x 1.2 m / 11.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 foot24 x 8 нога - 7.3 x 2.4 x 0 x 2.4 m / 23.6 x 7.8 x 0 x 7.8 нога Тежина : 6 x 4 нога - 170 g; 8 x 6 нога - 340 g; 12 x 6 нога - 420g; 24 x 8 нога - 750 g Погоден Цел Големина : 1.8 м / 5.9 ft(должина), 1.2 m / 3.9 ft(висина), 0.3 m/1ft(врвот ширина), 1 m/3.3 ft(ширината на дното)Пакет се Вклучени : 1 x Фудбал Нето Only Note : цел треба да се вклопи во рамките на оваа големина опсег, но не премногу мал, премногу мали за да изгледаат добро.

Кон својствата

Material:
Polypropylene Fiber 
Size Options:
6 x 4 foot; 8 x 6 foot;  12 x 6 foot;  24 x 8 foot
Size (Length x Width x Upper Thickness x Lower Thickness):
 
6 x 4 foot - 1.8 x 1.2 x 0.3 x 1 m / 5.9 x 3.9 x 0.98 x 3.2 foot :
8 x 6 foot - 2.4 x 1.8 x  0.5 x 1.2 m / 7.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 foot :
12 x 6 foot - 3.6 x 1.8 x 0.5 x 1.2 m / 11.8 x 5.9 x 1.6 x 3.9 foot :
24 x 8 foot - 7.3 x 2.4 x 0 x 2.4 m / 23.6 x 7.8 x 0 x 7.8 foot :
Weight:
6 x 4 foot - 170 g; 8 x 6 foot - 340 g; 12 x 6 foot - 420g; 24 x 8 foot - 750 g
Suitable Goal Size:
1.8 m / 5.9 ft(length), 1.2 m / 3.9ft(height), 0.3 m/1ft(top width), 1 m/3.3ft(bottom width)
Package Included:
   
1 x Soccer Net Only :
The goal needs to fit within this size range, but not too small, too small to look good. :
  :

Производи во категоријата