Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
НОВО! 3 Prong Основани Една Порта Адаптер за во штекер со Портокал индикатор За вклучување/Исклучување на уредот да биде заштеда на енергија (1 Pack)

НОВО! 3 Prong Основани Една Порта Адаптер за во штекер со Портокал индикатор За вклучување/Исклучување на уредот

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

УДОБЕН : Совршен за уреди и периферни уреди без вграден on/off switch.Исто така одлична за префрлување е тешко да се стигне до светла или апарати, што не се прекинувач.ПАРИ за ЗАШТЕДА : Conserves електрична енергија бидејќи не извлечат моќ кога се исклучени.СВЕТЛО на ИНДИКАТОРОТ : Switch светла портокалова, кога на како корисна алатка кога низ собата или во темни места.Оценка : 125 V, 15 A, 60 Hz, 1875 W, УЛ Наведени.Совршен за уреди и периферни уреди без вграден on/off switch.Исто така одлична за префрлување е тешко да се стигне до светла или апарати, што не се прекинувач.Привлекува нула моќ кога се исклучи.Обидете се тоа - ќе се врати за повеќе - од секогаш најдете повеќе користи за нив.

Кон својствата

Производи во категоријата