Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
oviitech Приклучок во Штекер Extender,6 Основи за Ѕидниот Штекер Допрете Адаптер,од Страна на Пристап,Електрични Ѕиден Приклучок,УЛ Наведени (од Страна на Влезот/2PK).

oviitech Приклучок во Штекер Extender,6 Основи за Ѕидниот Штекер Допрете Адаптер,од Страна на Пристап,Електрични

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

[ПРОШИРУВА ЅИД МЕСТА] Врти 2 места во 6 основи места.Додадете повеќе батерија штекерите (подножјата). [СТРАНА на ВЛЕЗОТ ДИЗАЈН] Одлично за мали тесни простори зад мебел.Управуваат со повеќе жици под маса или кабинет. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Приклучок во штекер тесни.Нема потреба завртка.Погоден за дом, канцеларија и студио уреди. [ETL НАВЕДЕНИ] AC 15 A 125 V 60 HZ 1875 W, оценка за безбедна употреба на повеќето видови на места.Само за внатрешна употреба.Погоден за кујна, спална соба, дневна соба и други затворени простори.Скроти кабел прашања и да додадете дополнителни места со оваа AC адаптерот во штекер. 6 Ѕиден Приклучок Адаптер Солидна Производ : Тоа е квалитетот електрични изградба ,ги држи сите приклучоци цврсто во место, приклучоци слајд во лесно, но не се движете надвор на сите, освен ако не ги извади.Мултифункционален : Сите стандардна големина приклучоци одговара цврсто во штекер.Совршен за кога ќе има повеќе работи кои треба да приклучок во отколку што сте места.Внатрешна Употреба : се препорачува за внатрешна употреба за дома ,канцеларија и работилница.Тоа ќе биде прилично лесен за употреба зад ноќната за полнење на уреди.УЛ Наведени : ви Овозможува да го приклучиш во апарати што бара повеќе енергија спречување на електрични шорцеви.Спецификација Номинална Моќност : 1875 W Номинална Струја : 15 A Оценет Напон : 125 VAC Сертификација : УЛ/ETL Наведени Што Во Кутија 2x ѕидниот Штекер адаптер.

Кон својствата

Производи во категоријата