Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
100PCS Keychain Куки со Клучните Прстени, Метал Вртливата Hummer Ноктот Clasps, за Keychain Клип Lanyard, Накит Одлуки, Занаети (Зелена Бронза)

100PCS Keychain Куки со Клучните Прстени, Метал Вртливата Hummer Ноктот Clasps, за Keychain Клип Lanyard, Накит

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

【ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ】 : Нашите клучни синџир прстени, се цинк легура материјал од, lead-free еколошки здравје, за квалитетни и безбедни за употреба. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ ДИЗАЈН】 : Нашата keychain куките се опремени со целосна 360 степени зглобот, па можете да ги ротирате тоа во било која насока, тоа е лесно да се користи. 【ШИРОК АПЛИКАЦИИ】 : зглобот snap куки одлична за правење , чанта, ранци, рачно изработени куче јаки, багаж ремени и така натаму.бескрајни творечки можности со овие клучни синџир куки, те направи ѕвезда создателот. 【ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА】 : 50x hummer ноктот затворач, 50 x keychain прстен. 【100% ОСИГУРУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ】 : тимот се залага за 100% задоволството на клиентите со производителите предвидено живот , Ако има било какви проблеми со нашите производи, контактирајте не и ние ќе бидеме многу среќни да ги реши вашите проблеми.Нашата Цел : Со цел да се обезбеди со квалификувани производ, ние се стремиме да се направи секој детал на производот добро.Ние правиме максимални напори за да изберете висок квалитет на копчето синџири прстени Предности : 1.Издржливи : Нашата lanyard snap кука со клучните прстени се изработени од високо квалитетни цинк легура, трајни, стабилна.погоден за повеќето производи. 2.Апликации : Овие вртливата snap куки со клучните прстени се одличен избор за повикување синџир, чанта, чанти, куче јаки, lanyards, накит декорација и други DIY создавањето.Функција : Боја : Sliver Големина : 1.3 инчи/32-милиметри, прстен внатрешниот дијаметар 8.5 mm Материјал : Цинк Легура Пакетот вклучува : 50x вртливата клипови 50x клучните прстени Доживотна Гаранција : обезбедува доживотна гаранција на нашите производи.Ќе имаат целосна наплата или да се вратат како што сакаат во текот на гарантниот период.

Кон својствата

Производи во категоријата