Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Roctee 120 Компјутери Hummer Затворач Keychain Hareware Сребрена Hummer Канџи Clasps, Вртливата Snap Куки, O Клучните Прстени со Отворите Скок Прстен, Накит Одлуки Наоди Копче Синџир Clasps Де

Roctee 120 Компјутери Hummer Затворач Keychain Hareware Сребрена Hummer Канџи Clasps, Вртливата Snap Куки, O

DEN 292.56
 

Производот е достапен
Достапност

*【Пакет Вклучуваат】Доаѓаат со 60pcs сребрена 31mm hummer клип кука и 60pcs сребрена 25мм O клучни прстен.Одлична изработка со клучните прстен и hummer клип кука, мазна површина и работ, нема да нула вашите раце и животни. *【DIY Занает】Нашите Вртливата Клип и да ги Делат Прстен се поставува дојде он - собрани значење можете да ги користите заедно или одделно.Совршен за правење lanyards, keychains и патент повлекува, исто така, може да DIY додатоци за некои ситните како куче ознаки, чанта шарм и повеќе.Лесен за употреба и удобен за носење. *【Практичен Дизајн】О клучните прстени се лесно да се отвори, да се стави на работите со дупка или стринг, и може да послужи како медиум за clasps да висат работи.На hummer клип кука ќе им помогне на snap куки директно висат работи со стрингот или спојки, исто така, им помогне линк со кој се одвојува O клучни прстен за бесење работи. *【Лесен За Употреба】Метал вртливата clasps се опремени со целосна 360 степени способен зглобот за да се спречи tangles.На hummer клипот има силна пролет натоварени snap портата.Само повлечете го и задржете го предизвика да го отворите.Тоа дозволува предметите да се движат слободно и без ограничувања. *【Не Рѓа и Без Исчезнат】Направен од висок квалитет на метален цинк легура, тоа полиран со елоксирани површина, мазна и сјајна.Овие клучни синџир клипови куки ќе трае долго време да се користи.Roctee 60 Парче Вртливата Lanyard Snap Кука и 60 Парче О Клучните Прстени имаат многу различни намени.Потребно комбинација за DIY клип lanyard и модерен накит одлуки! √ Се користи за да се откажам копчиња, U-диск, оброк картичка за да спречите појава на косата. √ Се користи за да се откажам lanyard, ѓердан, шарм, накит, слики, мини кукла да се направи персоналните keychain, додатоци, куче јаки, итн. √ Користи за да висат неколку шарм на чанта, ранец или патент се повлече за да додадете жалба. √ Прилог на патент повлекува, багаж ремени, спојки итн.да висат работи. √ Користи за да се направи рачно изработени занаетчиски како чанта, патент торбичка, куче јаки итн. √ Користи за да се направи уметнички занаети како искрена подароци за Денот на Мајката, Таткото Ден, роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ итн.Спецификации : -Материјал : Цинк Легура -Боја : Сребро -Големина на Вртливата Кука : 31mm -Големина на O Клучни Прстен : 25мм Пакет Вклучуваат : 60 x Вртливата Lanyard Snap Кука 60 x O Клучни Прстен Забелешка!!Мала големина, не одговара за бесење тешки парчиња, ве молиме двојно проверете мерењето пред купување. **Како Сигурен Продавачот** Roctee Тим е посветен да нудат нашите ценети клиенти голема и професионални услуги - Навремено e-mail Одговор, Корисни Решенија, Наплата & се Враќа.Ако имате некои прашања, ве молиме не двоумете се да ни каже.Ако имате било какви добри сугестии, ве молиме ги споделите со нас.

Кон својствата

Производи во категоријата