Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Zonster 120 Парчиња/Кутија Помине Божиќ Нокти Sequin Applique Снегулки Ѕвона Decals Помине Декорација Печ

Zonster 120 Парчиња/Кутија Помине Божиќ Нокти Sequin Applique Снегулки Ѕвона Decals Помине Декорација Печ

DEN 156.00
 

Производот е достапен
Достапност

Многу лесен за употреба.Се користи За помине уметност украси, ноктите салон;.Остварување на вашите нокти пенливи и додавање на сјајни бои на ноктите!.Биде погоден за домашна употреба или професионална употреба.Бидат погодни за помине уметност декорација со лак, УВ градител гел, акрилик, итн.Име : Помине Божиќ Нокти Sequin Applique Size : 5*5cm Colour : Gold Scenes да се користи : DIY Декорација Информации : 1.1 cm = 0.393700788 inches2. Производите се мерени рачно, и мерни резултати можат да имаат една грешка на 2-3 cm3. Тежината на производот се предмет на тежината на производот, всушност, добиени од страна на buyer4. Поради различни мобилен телефон или компјутерски монитори, не може да биде боја на разликите, но разликата не ќе биде премногу голема, па купувачи ве молиме да се биде внимателен да се купи.

Кон својствата

Производи во категоријата