Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Многу лесен за употреба.Се користи За помине уметност украси, ноктите салон;.Остварување на вашите нокт�

Пакет содржина : Има 10 листови помине уметност налепници со десетици различни бои и дезени.Овие модели ф

Пакет Содржина : 12 листови лак ленти + 1pc месечината форма помине уметност датотеки, секој лист ленти вкл�

Поставување на 40 помине decals 10 на секоја слика рачно изработени во САД.Лесно да се примени Инструкции с�

ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО : 12 листови Денот на Вљубените нокти налепници се во пакетот, секој лист карактерист�

Најголемиот ДЕЛ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА : Постојат 12 листови хартија, самолепливи нокти налепници во пакет, а с

ГОЛЕМА КОЛИЧИНА : 12 лист Свети Патрик Ден и Велигден Помине Уметност Налепници се во сет, повеќе од 1200pcs в

ГОЛЕМА КОЛИЧИНА : Постојат 12 листови хартија, самолепливи нокти налепници во пакет, а секој лист содржи �

Пакет : ќе добиете 24 листови (со големина : 2.52" x 2.08") 3d помине уметност самолепливи шарени Божиќ Одмор Тема

Пеперутка Помине Налепница:ќе добиете 12 листови 3 D Злато, Сребрена пеперутка помине уметност налепниц�

Моден Тренд Дизајн – многу шарени солидна боја дизајн, нека ви биде полна со млади и шарм.Совршена Комби

Листови На Calorful Одмор дизајни!!!Се меша и натпревар.Се создаде awing 3D помине уметност ефекти и да се направ

【Трендовски дизајн】 нашите самолепливи пети ноктите decals се дизајнирани со различни бои и дезени, кои и

❄️Божиќ дизајн : Постојат многу различни тема Божиќ помине уметност налепници модели,Snowmen снегулки еле

12color, Деца омилена боја,Случаен избор,може да имаат некои различни дизајни од сликата 。.Нови Кул Помине �

Многу симпатична и убава цвет нокти decals се направи вашите нокти повеќе шармантен, додадете малку повеќе

Пакет 29 листови вода трансфер помине decals за помине уметност дизајнери.Секоја хартија измерени 2.48 x 2.14 и�

КОЛИЧИНА : 10 Листови Божиќ нокти фолија за пренос , ги Вклучува сите видови на класичен Божиќ стил слики :

Различни нокти налепници : ќе добиете 12 листови на ноќта на Вештерките целосна помине заврши налепници �

❄️Ќе добиете 4 листови божиќ нокти налепници, Бронзирање 4 бои злато, сребрена, црвена и сина,убава 3 D бр�

【Божиќ Нокти Налепници】 : Пакет, вклучувајќи ги и 8 листови holographic Божиќ помине уметност налепници.Голе�

Предмет Тип : Налепници & Decals.Стил : Трендафил цвеќе помине налепница.Големина : 10*8cm.Боја : Црна,Бела.Колич

ПАКЕТ СОДРЖИНА 5 Листови мермер печати нокти налепници за полски комплет + 1pc нокти датотека, секој нокт�

Тип : Нокти Налепници.Модел : како на сликата.Стил : како на сликата.Големина : 10.3*8.3 cm.Пакет Се Вклучени : 1 �

дизни priness помине уметност комплет за нокти decals вода слајд мини маус mickeymouse уши цртан филм помине уметно�

Што добивате : пакет доаѓа со 10 листови на целосна заврши лак налепници и 2 парчиња на нокти датотеки, уба

Пакетот Вклучува : пакет доаѓа со 2 кутија 24 мрежи sunflowers daisy помине уметност ,цвет Decals Помине Уметност, бо�

Ве молиме да го користите под возрасни надзор.Покаже вашата личност : Овие лепило помине decal налепници м�

Специјален дизајн – Нашиот Божиќ помине уметност налепници имаат различни и класични модели како што Н

Пакет : 10sheets / set.Големина : 20*4cm.Стил : Црно Бела Ретро гроздобер цвет лозата јавор лисја.Печатење на нокти�

♥ Кул 90тите години вибрации помине decals! ♥ Супер симпатична нокти налепници за секој 90тите години фан!Ка