Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Спортови и Активности на Отворено/Двоглед, за Возрасни, 8x42 Двоглед за Децата на Птицата Гледа Преносни Бинокуларна Компактен Двоглед со Ноќно Погодна за Отворен Сп

Спортови и Активности на Отворено/Двоглед, за Возрасни, 8x42 Двоглед за Децата на Птицата Гледа Преносни Бинокуларна

DEN 2157.60
 

Производот е достапен
Достапност

Издржливи Рамка и Гумени Оклопи : Неговата тесна монтирање заштита го прави употребливи да го издржат најтешките временските услови.Шок-апсорбирање на гумени оклопи за максимална заштита.На Двоглед може да донесе јасна визија во слаба светлина состојба, но не и во не целосно во темнина.Совршен за концерти во текот на ноќта.Компактен Покрив Призмата 8x42 Бинокуларна : 8 X моќ зголемување и големи поле на гледање, специјално дизајнирани за активности на отворено како на пример, качување, пешачење, возење, гледајќи дивиот свет и сценографијата.Оваа власт, исто така, може да се користи за гледање на големи фаза игра, вокален концерт, на фудбалски натпревар, итн.Двоглед за Возрасни & Деца : Нашата HD двоглед совршено се вклопуваат возрасни и некои деца,тоа доаѓа со прилагодливи пресврт-up eyecups за удобно користење со очила или без.На двоглед лесно да се фокусира за да се добие јасна слика, многу едноставно да се работи дури и од страна на децата.HD Визија со Квалитетот Оптика : BAK4 Призма и Целосно Мулти-обложени леќи гаранција на клучните елементи на HD визија, посветла видите и јасни слики.Совршен за птици гледа, концерти и спорт.Одличен Услугата на Купувачи : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние може да ви помогне да го реши проблемот.Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако ви треба да се користи производот итно, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе го организира итен изразат за вас. ★Задоволни-Ако не сте задоволни со купување искуство, само нас контакт и да ни кажете што можеме да направиме за да го реши проблемот!Ако производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или враќање 100% од парите за вас.Еве како да се фокусирате се : 1 : да ја Затворите вашата десното око-фокус со левото и ротирање на централната knob додека сликата е јасна.2 : Затвори ги левото око-rotate право окуларот knob се додека сликата не се остри и јасни.Спецификации : Модел : 8x42 Magnification : 8 XObjective Дијаметар : 42mm Eyepiece Дијаметар : 21mm Prism Материјал : BAK4 Field на гледање : 6.3°Режим на Фокус : Централна Focus Package : 1 x Двоглед.

Кон својствата

Производи во категоријата