Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Спортови и Активности на Отворено/Двоглед за Деца, Двоглед за Птицата Гледа Двоглед за Возрасни Визија Ноќ и Ден Преносни Бинокуларна Компактен за Туристички Посе?

Спортови и Активности на Отворено/Двоглед за Деца, Двоглед за Птицата Гледа Двоглед за Возрасни Визија Ноќ и

DEN 1540.80
 

Производот е достапен
Достапност

Брзо се Фокусира Способност и Прецизни Прилагодување : Централна диоптрија прилагодување на тркала, може да се прилагоди на паралаксата од двете очи, myopia очите исто така може да се користи удобно, го прави овој Оптика Двоглед погодна за двете возрасни и деца, добар избор, особено за децата подарок.Изненадување нив, тие ќе го сакам.Професионални Моќен Двоглед : Дизајниран со 8 X моќ зголемување, 42mm голема цел леќа добро за брзо се движат предмет, се идеални за птицата гледа, возење, спортски настани.Издржливи, Цврсти и Анти-се лизга на Зафат : Трајни структура со мирис на гумени оклопи за шок-корозија и Анти-се лизга на зафат, што го прави не само во пристоен изглед на повеќе носат-отпорни и влага-доказ, но, исто така, совршен за секојдневна употреба и повеќето надворешна средина како месечината гледање, птицата гледа, пешачење, кампување, качување, едрење, патување, концерти, спортски и многу повеќе.Визија со Квалитетот Оптика : Премија BAK4 Призма и FMC Широкопојасен облога леќи испорача вкупно светлина пренос за гарантира посветла приказ, те прави имаат неверојатно искуство.Ниско-светло функција, исто така, обезбедува јасен поглед кон мрак, но не и во целосна темнина, Совршен за концерти во текот на ноќта.Одлична По Продажбата на : Ние секогаш се залагаме во клиент е точка на гледање,им помогне на нашите клиенти се реши производ проблеми брзо.Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние може да помогне да се реши проблемот.Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа. ★Задоволни-Ако не сте задоволни со купување искуство, само нас контакт и да ни кажете што можеме да направиме за да го реши проблемот!Ако производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или враќање 100% од парите за вас.Еве како да се фокусирате се : 1 : да ја Затворите вашата десното око-фокус со левото и ротирање на централната knob додека сликата е јасна.2 : Затвори ги левото око-rotate право окуларот knob се додека сликата не се остри и јасни.Спецификации : Зголемување : 8 XObjective Дијаметар : 24mm Prism Материјал : BAK4 Focus Режим : Централна Focus Package : 1 x Двоглед.

Кон својствата

Производи во категоријата