Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Спортови и Активности на Отворено/Преносни Високо Зголемување HD BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Компактен со Ноќно Висока Моќност Живот Водоотпорен Бинокуларна за Пти

Спортови и Активности на Отворено/Преносни Високо Зголемување HD BAK4 Призма FMC Леќата Двоглед Компактен со

DEN 1526.40
 

Производот е достапен
Достапност

Водоотпорен Двоглед : Ова HD водоотпорен, магла-доказ, прашина-доказ, shockproof monocular, изградена во објективот прашина маска и о-прстен запечатени оптика може да се спречи леќа од прашина/влага/остатоци, обезбедува живеење водоотпорен функција, погодни за повеќето временски услови и животната средина(забелешка : тоа не може да се користи во поројниот дожд за долго време или потопено во вода).Јасна Визија : Нашата двоглед функција на Висок квалитет на целосно мулти-слој обложени леќи, тоа е дизајниран со 8x/10x Висока моќност зголемување и 42mm широк-аглеста биг цел леќа, големи eyepieces ви нуди широко поле на гледање кога гледате светот, ви дава најголем уживање.Брзо се Фокусира Способност и Прецизни Прилагодување : Централна диоптрија прилагодување на тркала, може да се прилагоди на паралаксата од двете очи, myopia очите исто така може да се користи удобно, го прави овој Оптика Двоглед погодна за двете возрасни и деца, добар избор, особено за децата подарок.Изненадување нив, тие ќе го сакам.Визија со Квалитетот Оптика : Премија BAK4 Призма и FMC Широкопојасен облога леќи испорача вкупно светлина пренос за гарантира посветла приказ, те прави имаат неверојатно искуство.Ниско-светло функција, исто така, обезбедува јасен поглед кон мрак, но не и во целосна темнина, Совршен за концерти во текот на ноќта.Висок Квалитет : Трајни тело со гумени оклопи за шок-отпор, анти-пропадна, цврст стисок.Одлична структурен дизајн и прецизност собранието го направи тоа настапи и во водоотпорен и прашина отпор.Оваа бинокуларна е-мора да има опрема за активности на отворено, и не го гледате сонцето со овој бинокуларна или дури и со голо око, тоа ќе предизвика трајно око штета. ★Задоволни-Ако не сте задоволни со купување искуство, само нас контакт и да ни кажете што можеме да направиме за да го реши проблемот!Ако производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или враќање 100% од парите за вас.Спецификации : Зголемување : 8 X/10 XObjective Дијаметар : 42mm Eyepiece Дијаметар : 18mm Prism Материјал : BAK4 Field : 101m/1000m Focus Режим : Централна Focus Package : 1 x Двоглед.

Кон својствата

Производи во категоријата