Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Миленичиња Облека, Кучиња Маскирани Sweatshirt Овошје Топол Капут Џемпер ладното време Костим за Кученце Мали Средни Големо Куче

Миленичиња Облека, Кучиња Маскирани Sweatshirt Овошје Топол Капут Џемпер ладното време Костим за Кученце Мали

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : S-Градите 38cm Назад Должина 25cm Одговара за 2kg-3.5 кг куче.Материјал : Изработени од мек Руно Fabic, мека и удобно, топло доволно, вашето милениче ќе изгледаат повеќе привлечни и fashioble!.Плодот дизајн го прави кученцето повеќе симпатична и симпатична.Тоа ќе помогне за намалување на намалувањето на косата во куќата и да се избегне боење трева или други нечистотии при одење на вашето домашно милениче.Дише, Лесни, Меки Ткаенини го Прави Вашиот Слатка Куче се Чувствуваат Поудобно и топло време на студената есен и зима.Погоден за секојдневна носат за Одење,Отворено,Спорт ,Дома, на Патување во зима и совршен за партија, фотографии и одмор.Answer : ___________________________ Note : . 1. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување, ви благодариме за вашето разбирање. 2. Поради различни компјутерски монитори, вистинската боја може да биде малку поинаков од прикажаната слика.На forg дизајн го прави кученцето повеќе симпатична и симпатична.Руно Fabic, мека и удобно, топло доволно, вашето милениче ќе изгледаат повеќе привлечни и fashioble!.Лесно да се стави на и полетување.Направи вашето куче изгледа повеќе како жаба.Погоден за секојдневна носат за Одење,Отворено,Спорт ,Дома, на Патување во зима и совршен за партија, фотографии и одмор.

Кон својствата

Производи во категоријата