Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Удобен Час Зимски Одмор Дома Собирање, Пакет на 2, 9 Свиња и Овца со Елка Порибување на Закачалка Божиќ Декор, Зелена, Сет од 2

Удобен Час Зимски Одмор Дома Собирање, Пакет на 2, 9 Свиња и Овца со Елка Порибување на Закачалка Божиќ Декор,

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Цврсти и тешки парче, седи и на публикации, скалило случај, камин врвот, и др.Материјал : главно polyresin, сите рачно изработени и обоен, железна кука со посебен слој за да се избегне рѓа и да се носат.Ново објавени Божиќ колекција - секој кој добива овој подарок ќе го сакам многу како убав Божиќ декоративни додаток.Пакет : секое парче завиткани во polyfoam и супер безбедно спакувани во поштенско сандаче.Свиња Закачалка Димензија : 6 инчен (L) x 5 инчен (W) x 9 инчи (H).Заштедете повеќе да се добие оваа порибување ги заедно.

Кон својствата

Производи во категоријата