Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Regency Меѓународни Гроздобер Glittered Црвено Дедо 12.5 инчен Смола Декоративни Порибување на Носителот Сет 2

Regency Меѓународни Гроздобер Glittered Црвено Дедо 12.5 инчен Смола Декоративни Порибување на Носителот Сет

DEN 1412.40
 

Производот е достапен
Достапност

(Сет од 2); Додадете малку одмор шарм на вашиот простор за живеење со овие порибување носители; Карактеристики светкавиот гроздобер Дедо мраз носи празнична предмети со чувство читање "Среќен Божиќ".Декоративни порибување на држач, се направени од издржлив смола материјал; Место чисти како што е потребно.Носителот мерки околу 12.5 инчи висок; Додавање на интерес на вашиот простор за живеење.Совршен врв на полица или mantel подготвени да го држите вашето семејство чорапи.Содржани во заштитна амбалажа; Подготвени за лесно kinki.Од самиот почеток, Regency Меѓународни има striven да се спојат квалитет со убавина во различни производи тие дизајн и се ставаат на маса.Како forerunner во trending дизајни, Regency доби репутација за обезбедување matchless квалитет во дома декор предмети, дополнителна опрема и подароци за секоја сезона .Декоративни порибување на држач, се направени од издржлив смола материјал; Место чисти како што е потребно.Носителот мерки околу 12.5 инчи висок; Додавање на интерес на вашиот простор за живеење.Совршен врв на полица или mantel подготвени да го држите вашето семејство чорапи.Содржани во заштитна амбалажа; Подготвени за лесно kinki.

Кон својствата

Производи во категоријата