Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Westward Замена на Ножот, За 13P552 (Пакување од 10)

Westward Замена на Ножот, За 13P552 (Пакување од 10)

DEN 3525.12
 

Производот е достапен
Достапност

Глава Материјал : Волфрам Карбид.Тип : рамен.За Користење Со Mfr.Број на модел : 13 P552. За Користење Со Grainger Реден Број : 13 P552. Предмет : Замена На Ножот.Замена на Ножот, За Употреба Со Grainger Реден Број 13 P552, Вклучува 2 Лопати, Тип Станот, Материјал Волфрам Карбид, Раководител Материјал Волфрам Карбид, За Употреба Со 13 P552 Кат Scraper, Влијание Оценет No Zoro # : G4965746 Mfr # : 13 P551 Head Материјал : Волфрам Carbide Type : flat For Употреба Со Mfr.Број на модел : 13 P552 For Употреба Со Grainger Реден Број : 13 P552 Item : Замена Blade Includes : 2 Blades For Употреба Со : 13 P552 Кат Scraper Impact Отценети : No Material : Волфрам Карбид.

Кон својствата

Производи во категоријата