Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Подобро Хокеј Екстремни Passer Пак Rebounder - Менгеме На Про Професионални и Квалитетни Спортски Тренинг Помош за Донесување, Снимање и Еден Тајмери - 30 Инчи Големина

Подобро Хокеј Екстремни Passer Пак Rebounder - Менгеме На Про Професионални и Квалитетни Спортски Тренинг Помош

DEN 2638.80
 

Производот е достапен
Достапност

ВИ ПОМАГА да го ПОСТИГНЕ ПОВЕЌЕ ГОЛОВИ : Овој голем дух пакостник rebounder ќе ви помогне во изучувањето на еден пат кој стана исклучително витален дел на секој хокеј играчи " игра.ПРЕЦИЗНИ И МОЌНИ ВРАЌА : Нашата револуционерна обука опрема ви помага да го совладаат еден-тајмери без обука другар и да се подобри вашиот поминува и ракување со стикот вештини дома, без разлика која сезона е.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Секој rebounder е создаден од ултра издржливи, водоотпорна материјали и карактеристики дебел bungee кабелот за напојување за да се гарантира дека вашите одбиените топки ќе се задржи истата брзина не е важно колку пати ќе помине во него.БРЗ И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Секој passer е исклучително лесно да се инсталира и прстиња во само секунди за да било хокеј dryland тротоарите плочки, синтетички ледена површина или хокеј снимање влошки.КРАЈНАТА ОБУКА ПОМОШ : Хокеј играчи на сите нивоа на вештини, вклучувајќи и повеќе од 100 играчи во NHL и десетици илјади млади играчи возот со нашите иновативен обука сида, Мерки 30 инчи долго.

Кон својствата

Производи во категоријата