Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LINDY Дуплекс Оптички Влакна Кабел, LC/ST OM4 2m 50/125 Розова

LINDY Дуплекс Оптички Влакна Кабел, LC/ST OM4 2m 50/125 Розова

DEN 783.36
 

Производот е достапен
Достапност

За испорака на вашата нарачка, LINDY користи CHRONOPOST Експрес сервис со просечно време на испорака од 24 часа од понеделник до сабота инклузивно.Пратката ќе бидат доставени до вас од страна на CHRONOPOST меѓу 8 : 00 и 13 : 00 и вашиот потпис ќе биде потребно.Доколку не сте присутни на испорака адреса на денот на поднесувањето на пакет кој пакет ќе биде отстранет од страна на Chronopost на поштата на најблискиот (мислење Шише со адресата на поштата во прашање ќе бидат отстранети од вашиот писмо кутија).Ве молиме имајте во предвид : максималниот период на парцела од поштата ќе биде 10 работни дена (дена).оптички влакна Duplex се Снабдува со тест протокол · · Multimode ønoyau/обвивка : 50/125µm · Zip Близнак, халоген слободни · · м Должина : 2 Конектор : LC/ST · тест протокол доаѓа покажува вредностите што се мери за вметнување на тежината на секој влакна.

Кон својствата

Производи во категоријата