Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Линк lkscsc3501 Влакна Оптички Кабел SC да SC multimode Дуплекс OM3 50/125, 1 мт

Линк lkscsc3501 Влакна Оптички Кабел SC да SC multimode Дуплекс OM3 50/125, 1 мт

DEN 496.32
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.За поврзување помеѓу нивните уреди со оптичките конектори.Кабел со Дијаметар : 3 мм.Поединечно пакувани.Оптички кабли со класа OM3 halogenfree LSZH обвивка.За поврзување помеѓу нивните уреди со влакна за оптички конектори.Кабел со Дијаметар од 3 мм поединечно пакувани.Конектор 1 : SC/UPC конектор 2 : SC/UPC Класа : OM3 влакна тип : Multimode Кабел Боја : Вода влакна со дијаметар : 50/125 micron.

Кон својствата

Производи во категоријата