Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
RUFFWEAR, Quencher Куче Сад, Расклопна, Преносни Храна и Вода Сад

RUFFWEAR, Quencher Куче Сад, Расклопна, Преносни Храна и Вода Сад

DEN 358.80
 

Производот е достапен
Достапност

Направени за авантура : На Quencher е водоотпорен, расклопна куче сад кој може да се користи за храна и вода во движење.Изберете помеѓу 0.75, 1, и 2.5-литарски големини.Опрема и оди : Оваа ткаенина сад паѓаат лесно да се вклопат во џеб или ранец.Без разлика дали сте кампување за викенд или патување на земјата, вие не мора да се грижите за тоа што не има соба за вашиот Quencher.За неуредна јадачи : На Quencher Сад има водоотпорен надеж дека е лесно да се чисти (тоа е машина перат!).Изградена минатата : надворешниот полиестер ткаенини се издржливи и сигурни да трае многу авантури да дојде.Останување до доцна : На Quencher Сад карактеристики рефлексивни намали за поголема видливост во слабо светло, да им се овозможи вас и вашиот pup се прошири на вашиот авантури.На Ruffwear Quencher е оригиналниот packable куче сад.Дизајнирана за да обезбеди кучиња со храна и вода, додека во движење, овој расклопна ткаенина сад лесно се вклопува во џеб или ранец.Достапен во три различни големини за да одговараат на вашиот авантура.Мала : Отворање 4.5 мерки во (11 cm); Капацитет е 25.4 fl мл (0.75 L).Медиум : Отворање 5.5 мерки во (14 см); Капацитет е 1.1 qt (1 Л).Голем : Отворање на мерките 7 (18 цм); Капацитет е 2.6 qt (2.5 L).Инструкции за перење : Измијте се со ладна вода со благ детергент за нежно циклус; се исуши.

Кон својствата

Производи во категоријата