Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Caldex Класичен Нерѓосувачки Челик Не се Лизга Сад, 5.25-инчен

Caldex Класичен Нерѓосувачки Челик Не се Лизга Сад, 5.25-инчен

DEN 969.60
 

Производот е достапен
Достапност

Не се лизга.Лесно да се чисти.Машина за миење садови безбедно.Изработени од нерѓосувачки челик.Не се апсорбира храната мириси.Нерѓосувачки челик не се лизга јадења, Достапни во различни големини.Машина за миење садови безбедно.Хигиенски и лесен за чистење.Не се апсорбира храната мириси.Изработени од нерѓосувачки челик.

Кон својствата

Производи во категоријата