Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FLORATIC Миленичиња Чешлање Hammock Подигнат Дише Куче Hammock Воздржаност Торба за Мачки и Кучиња Куче Чешлање Подигнат Воздржаност Торба Clipper Средување на Бања Миленичиња ?

FLORATIC Миленичиња Чешлање Hammock Подигнат Дише Куче Hammock Воздржаност Торба за Мачки и Кучиња Куче Чешлање

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

【ПАКЕТ】ќе добиете 6 во 1 сет со 1 hammock,2 куки,1 помине clipper,1 четка за чешлање и 1 нокти датотека. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На hammock е направен од високо-густина плетени ткаенини за да се обезбеди сила, а земајќи ги во предвид breathability и удобност.Користење на тоа е еден вид на уживање за вашето домашно милениче.На висока јачина на материјалните гаранции дека тоа не ќе биде оштетен поради употреба.Одлична breathability гарантира вашето домашно милениче непријатност за време на употреба. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН и Лесно Да Cean】На hammock е погоден за повеќето домашни миленици, кучињата и домашни мачки.Тоа не може да се користи само како домашно милениче средување на косата, но, исто така, може да се користи за миење на лицето, четкање на забите, сечење нокти, чистење уши, капки за очи, миленичиња чешлање, итн.Ако случајно сте валкани на hammock, можете да го користите машина за перење или рака мие да го чистите.Високо-квалитетни материјали може да сува брзо. 【ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА】Овој миленичиња чешлање hammock прашка е 23.6 инчи (60 cm) долго и 19.7 инчи (50 см) широк.Растојанието меѓу нозе е 5.9-11.8 инчи (15-30 cm), и опсег на тежина е во рок од 15~30 кг.Ве молиме бидете сигурни да се измери растојанието помеѓу вашето домашно милениче предните и задните нозе пред да купите. 【ПРИМЕНЛИВОСТ】Погоден за повеќето мали и средни домашни миленици, како на пример, мачки, poodles, bichon frises, chihuahuas, pugs, babylons, pomeranians, Pekingese, Maltese, Јоркшир terriers, итн.Најдобра заштита за вас милениче Пакет : 1*Hammock2*S hooks1* Помине clipper&помине file1*четка за Чешлање Hammock Производ Материјал : Висока густина плетени ткаенини Известување:Овој миленичиња чешлање hammock прашка е 23.6 инчи (60 cm) долго и 19.7 инчи (50 см) широк.Растојанието меѓу нозе е 5.9-11.8 инчи (15-30 cm), и опсег на тежина е во рок од 15~30 кг.Ве молиме бидете сигурни да се измери растојанието помеѓу вашето домашно милениче предните и задните нозе пред да купите.Функција : 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】на Нашите куче hammock асистент е направен од високо-квалитетни материјали.Во исто време, ние ги користиме специјален шиење технологија за да се обезбеди сила, и не ќе биде оштетен од страна на домашни миленици' каснувања и движења. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】 Тоа не може да се користи само како домашно милениче средување на косата, но, исто така, може да се користи за миење на лицето, четкање на забите, сечење нокти, чистење уши, капки за очи, миленичиња чешлање, итн 【Заштедите Време】Користење на hammock може да се осигура дека вашето домашно милениче не ќе се движат при чешлање, заштедува драгоцено време 【Лесен За Употреба】Вие само треба да се стави вашето домашно милениче нога во дупка во hammock, заврши до тоа, и обеси во соодветна позиција со S кука.Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме испратете ни порака.

Кон својствата

Производи во категоријата