Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Dakota283 G3 Висока Безбедност Полиетилен Врамени Вратата Куче Кинолошки со Внесувањето Гребло Latching Врата, X-Large, Темно Гранит

Dakota283 G3 Висока Безбедност Полиетилен Врамени Вратата Куче Кинолошки со Внесувањето Гребло Latching Врата,

DEN 940.80
 

Производот е достапен
Достапност

ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ : Премиум квалитет полиетилен пластична рото-украсениот кинолошки.ВНЕСУВАЊЕТО LATCHING ВРАТА : Карактеристики висока безбедност внесени гребло latching вратата за да се обезбеди сигурно повеќето заштита за вашето домашно милениче.ДОВОЛНО ВЕНТИЛАЦИЈА : 40 голема вентилација дупки им овозможи на вашето домашно милениче да дишете лесно додека во кинолошки.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ-UP : Екстра-широк дупки на задниот направи исчисти ветре, и мала потрошувачка дупки во аглите овозможи лесно вишокот на вода и дренажа.ЕДНО ПАРЧЕ ДИЗАЈН : Воена тип едно парче дизајн обезбедува долготрајна употреба.Заштитете го вашето домашно милениче надвор од полето со Dakota283 G3 Висока Безбедност Полиетилен Врамени Вратата Куче Кинолошки.Ова куче кинолошки е специјално направена за лов заедно со кучешки придружник, и тоа е направен да трае цел живот.Дизајниран за сигурен милениче заштита, оваа кинолошки е изградена од неверојатно силна полиетилен пластична и се карактеризира со висока безбедност внесени гребло latching вратата.Воено-тип, еден-парче дизајн обезбедува максимална трајност и долготрајна употреба.Вашето домашно милениче ќе патува во удобноста благодарение на 40 голема вентилација дупки кои го овозможуваат лесно да дишат.Екстра-широк дупки на задниот дел на кинолошки обезбеди средства за чистење е бриз, и мала потрошувачка дупки во аголот спречи вишокот на вода start-up.Овој модел е изграден да се вклопуваат за внатрешни работи места и во задниот дел на повеќето спортски автомобили, камиони, и hatchback автомобили.Препорачливо е за кучиња помеѓу 75 и 100 фунти.

Кон својствата

Производи во категоријата