Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
POPETPOP Милениче Кафез Кревет Пан - Замена Послужавник за Куче Гајба Тави Дното на Тавата Подни Облоги за Миленичиња Кафези Гајби Kennels Кучиња Мачка 37. 5x27. 5cm

POPETPOP Милениче Кафез Кревет Пан - Замена Послужавник за Куче Гајба Тави Дното на Тавата Подни Облоги за Миленичиња

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Замена пан е Дизајниран за куче гајби, но исто така има mulitple користи како Мулти фах околу куќата.замена пан Направени од издржлив, мирис resistent & полипропилен пластични Мешавина На тави слајд надвор Дизајн го прави Лесно чистење во случај на несреќа.СОДРЖИ ОТПАД : лента карактеристики длабоко усна околу периметарот што го спречува проток над.Замена пан лесно се собира нечистотија, остатоци, коса, измет, pee, и сите други вашето домашно милениче може да се направи. : Едноставно да го избрише надолу на послужавник со сапун и влажна алишта откако ќе се отстрани отпадот.Доколку е потребно можете да користите четка за чистење на цврсти остатоци, или да ја земе надвор и исплакнете ја тавата со исклучување со црево.Опис замена пан Направени од издржлив, мирис resistent & полипропилен пластични Смесата Во тавата' s слајд надвор Дизајн го прави Лесно чистење во случај на несреќа. : Едноставно избрише надолу на послужавник со сапун и влажна алишта откако ќе се отстрани отпадот.Доколку е потребно можете да користите четка за чистење на цврсти остатоци, или да ја земе надвор и исплакнете ја тавата со исклучување со црево.Карактеристики - Куче гајба фах Боја : Зелена.- Материјал : Премиум Пластика.- Големина S : 37. 50 X27. 50 X1. 60cm// 14. 74 X10. 81 X0. 63inch.- Големина М : . 30 X33. 70 X2. 50cm// 18. 20 X13. 24 X0. 98inch.Пакет Вклучувајќи 1 PC x Милениче кафез bedpan.

Кон својствата

Производи во категоријата