Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
3-Врата Мека Куче Гајба, Преносни Куче Гајба за Патување Мека Двострано Виткање Милениче Превозникот со Мрежа Мат за Мачки, 5 Големина за Кучиња Внатрешна и Надвореш

3-Врата Мека Куче Гајба, Преносни Куче Гајба за Патување Мека Двострано Виткање Милениче Превозникот со Мрежа

DEN 1943.76
 

Производот е достапен
Достапност

Перат Ткаенина опфаќа : Расклопна Куче Гајби за Средни Кучиња со мека Оксфорд ткаенина капак кој се мие и добро за кучиња да остане.YOYAKER патување куче гајба е најдобар избор за вас да се донесе вашето куче надвор!.Вентилација & Мрежа дизајн : 3 врати(пред се,од страна и на врвот) може да биде свиткан.Топ светларникот дизајн направи куче кинолошки поголем изглед простор.Неколку мрежа дизајни се направи преносни виткање куче гајба одржува добра вентилација.Еден додаток џеб на врвот може складирање закуски, вест подигнат или играчки.Количка&Преносни : Ова куче кинолошки може да биде укината/ширевте лесно.Ќе имаат голем простор по одвиваат, мала јачина по виткање, зачувате простор за вас.Преносни куче гајба за патување и екскурзија е лесно да транспорт и складирање.Солиден челична рамка & Мека Мат Кревет : Свитлива куче кафез користи силна уште лесни челични цевки дизајн кој е посилен отколку традиционалните пластика.На дното на куче гајба доаѓа со мека мат кревет, платно за покривање на кревет е пренослив и се перат.Вашиот сакан крзно пријател ќе уживаат да се остане внатре!.Погоден Повод : Свитлива куче гајба за внатрешна, надворешна, обука & патување цели.Куче гајба исто така, може да биде ставен во задното седиште на автомобилот за куче седиштето, и нејзините заоблени агли за да бидете сигурни дека авто внатрешни работи не е damged.Пренослив дизајн го прават тоа лесно за носење.Ве молиме мерка кучето е висина и тежина пред ставање на ред.

Кон својствата

Производи во категоријата