Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HCY Куче Кафез Куче Гајба Куче Кинолошки Виткање Метал Милениче Гајба за Мали/Средни/Големи Кучиња 36/42/48 Инчен Двојни Врати Кутре Кинолошки со Divider Панел Затворен Отв

HCY Куче Кафез Куче Гајба Куче Кинолошки Виткање Метал Милениче Гајба за Мали/Средни/Големи Кучиња 36/42/48

DEN 1509.12
 

Производот е достапен
Достапност

✿【Погодно Divider】Оваа двојна врата куче гајба вклучува бесплатно divider за одделување на вашето куче е активна површина од пишам област, може да се прилагоди на големината на куќиште.тоа, исто така, вклучува трајни течење-доказ ABS композитни лента која нема дамка, пресврт, ги кородираат или задржи вашето домашно милениче мирис и е лесно да се чисти. ✿【Свитлива и Преносни】миленичиња гајба со рачка е идеален избор за патување.Ова куче гајба е свитлива и карактеристики отстранлив сметководствена се справи со кој може да се монтира на двете страни од кафез што е потребно.Можете лесно може да го носи или продавница ова куче гајба. ✿【Лесно да се Инсталира】Ова куче гајба може да се состави лесно, без користење на било алатка и, исто така, може да биде директно ширевте во неколку минути.Кога не е во употреба, овој метал куче гајба може да биде укината станот за лесно складирање и safekeeping.Кучето гајба е совршен за внатрешна или надворешна употреба. ✿【Безбедно Дома】 Заоблени агли за заштита на вашето домашно милениче.Кафез има две порти, еден во предниот и други на страна, тоа е лесно да се отвораат и затвораат.Тешки-должност security кодот со двојно latch нуди безбедна и сигурна средина за вашето домашно милениче.Цврста метална конструкција со трајни рѓа-отпорни црна епоксидна смола за премачкување за додаде долговечност и издржливост. ✿【По-продажбата на услугата】Поради непредвидливоста на транспорт, некои штета/учениците се тешко да се целосно да се избегне.Ако примате било какви оштетени/dented делови, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата по продажба на одделот за гаранции за да ви нуди прифатливо решение што е можно поскоро!. ☆Спецификација на производот Име : Куче празна кутија Материјал : Ниско јаглероден челик жица Димензии : 43 x x x x 27 x 29 инчи Вклучува : Гајба, Пластични Пан, Divider Панел, Да се Справи со ☆Карактеристики на Производот двојно latch, една врата, и од страна на вратата помогне со контрола, лесно во и надвор пристап.Куче гајба со dividers.Секој вратата има две гром брави да се задржи puppies безбедно.'Рѓа-отпорни црна слој за издржливост.Здрав ABS пластика лента е лесно да се чисти.Лесно да се соберат (без алатки потребни), огради до брзо за лесно складирање, преносливост.На метал куче гајба пакет вклучуваат сите додатоци , Висока јачина на пакување ги штити сите додатоци од оштетување. ☆Вид Потсетник Кога ќе го добиете вашиот пакет, ве молиме проверете пакување внимателно за било какви проблеми и исчезнати додатоци, ако има било какви недостасуваат прашања ве молиме контактирајте ја нашата служба за корисници.Ние брод од нашиот магацин во АМЕРИКА и тоа обично трае околу 3 до 7 дена за испорака!Ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно пред да се соберат за нив.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници!.

Кон својствата

Производи во категоријата