Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Оди Милениче Клуб Мека Гајба

Оди Милениче Клуб Мека Гајба

DEN 980.64
 

Производот е достапен
Достапност

Произведено во Кина.Екран мрежа вратата обезбедува безбеден затвор прилагодливи вентилација на сите четири страни.Пакет тежина : 2.38 кг.Овча мат и носење е вклучена.Дизајниран за гајба обучени кучиња.Обезбедување на засолништа каде и да одите.Преносни компактен и лесен кинолошки или засолниште, карактеристики отпорен на вода тешки полиестер со ПВЦ поддршка.Екран мрежа вратата обезбедува безбеден затвор прилагодливи вентилација на сите четири страни.Одлично за внатрешна и надворешна употреба.Преносни милениче дома е совршен туристички придружник за домашни миленици и сопствениците на домашни миленичиња во движење.Кога укината, домашно милениче дома трае до 93% помалку простор и 44% полесен.Тоа, исто така, набори на помалку од 2 инчи дебела, што овозможува лесно складирање дома или на пат.Windows со тркалаат надолу поклопецот на сите 3 страни.Отстранлив јагниња волна кат подлога за удобност.

Кон својствата

Производи во категоријата